با سلام و عرض ادب و درود فراوان خدمت شما همراه عزیز تیک طرح

از آنجائیکه اولویت اول مجموعه تیک طرح رضایت شما همراهان عزیز می باشد سیاست این مجموعه بر آن است که بتواند سطح خدمات خود را به صورت روز افزون ارتقا داده و موجبات رضایت شما عزیران را فراهم سازد. یکی از بزرگترین عواملی که می تواند ما را در این مسیر مهم یاری رساند همراهی و یاری شما عزیزان می باشد. شما می توانید با ارائه نکته نظرات خود اعم از پیشنهادات و انتقادات خود ، ما را در ارائه هرچه بهتر خدمات یاری نمایید.

بدین منظور جهت جبران بخش کوچکی از زحمات شما در این مسیر بزرگ ، هدیه ناقابلی بصورت اشتراک یک ماهه با دسترسی کامل به تمامی طرح ها در نظر گرفته شده است. جهت فعالسازی اتوماتیک این اشتراک نیاز است که شما در بخش نظرات محصولات ، نظر خود را در مورد محصولات ثبت نمایید. به تعداد ثبت هر ۱ نظر در زیر محصولات ، یک روز به اشتراک شما افزوده خواهد شد تا سقف ۳۰ نظر . بدین معنی که با ثبت ۳۰ نظر مختلف در زیر محصولات مختلف ، ۳۰ روز یعنی یک ماه به اشتراک شما افزوده خواهد شد.

این فرآیند بصورت سیستمی و اتوماتیک صورت خواهد پذیرفت و پس از گذشت ۲۴ ساعت از ثبت نظرات شما ، سیستم بصورت اتوماتیک به زمان اشتراک شما خواهد افزود. در صورتی که پس از گذشت زمان مذکور به اشتراک شما افزوده نشد می توانید از بخش تماس با ما ، همکاران ما در جریان بگذارید تا موضوع را بررسی نمایند.

ضمنا دوستانی که اشتراک آنها به اتمام رسیده نیز می توانند از این طرح ویژه استفاده نمایند و با ثبت ۳۰ نظر در زیر محصولات مختلف ، یک ماه اشتراک خود را بصورت رایگان فعال نمایند.