لطفا قبل از ارتباط با پشتیبانی سوالات زیر را با دقت مطالعه نمایید

رمز تمامی فایل های فشرده tiktarh.com می باشد

۱ - نحوه خرید از تیک طرح چگونه است ؟

طرح های موجود در سایت به دو نوع عادی و طلایی تقسیم می شوند که طرح های عادی را می توانید هم بصورت تکی و هم با خرید اشتراک دانلود نمایید اما طرح های طلایی را تنها بصورت خرید تکی می توانید دانلود نمایید. طرح های طلایی با یک آیکون تاج طلایی در گوشه تصاویر مشخصی شده اند.

۲ - منظور از خرید تکی چیست ؟

در خرید تکی شما تنها هزینه دانلود یک طرح را پرداخت می نمایید و بلافاصله پس از پرداخت ، لینک دانلود طرح در اختیار شما قرار می گیرد. شما در این روش برای دانلود هر طرح بصورت مجزا باید هزینه آن را پرداخت نمایید.

۳ - منظور از خرید اشتراکی چیست ؟

در خرید اشتراکی ، شما پس از خرید یک اشتراک (یک/دو/سه/شش ماهه) ، قادر خواهید بود در مدت زمان فعال بودن اشتراکتان ، روزانه تعداد ۱۰۰ (و یا بیشتر) طرح عادی را به دلخواه خود بصورت رایگان دانلود نمایید. توجه نمایید که در صورتی که سهمیه طرح های یک روز را دانلود ننمایید این سهمیه به روز بعد منتقل نخواهد شد.

۱ - چگونه می توانم یک طرح را دانلود نمایم ؟

پس از ورود به حساب کاربری خود ، از منوی پیشخوان حساب کاربری می توانید از گزینه “لینک دانلود خریدهای تکی” استفاده کرده و به سوابق خرید خود دسترسی و اقدام به دانلود طرح خریداری شده خود نمایید. برای مشاهده ویدیوی آموزش دانلود خریدهای تکی اینجا کلیک کنید.

۲ - آیا طرح های خریداری شده بصورت فایل فشرده ارائه می گردند ؟

بله ، جهت کاهش هزینه های مصرفی اینترنت شما ، تمامی طرح ها بصورت فشرده ارائه می گردند که جهت خارج کردن طرح ها از حالت فشرده می توانید از تمامی نرم افزارهای مخصوص این کار مانند Winzip ، Winrar و . . . استفاده نمایید. دقت نمایید که رمز تمامی فایل های فشرده tiktarh.com می باشد. جهت مشاهده ویدیو آموزش خارج نمودن فایل ها از حالت فشرده اینجا کلیک کنید.

۳ - در صورتی که پس از خرید یک طرح با مشکلی مواجه شدم چیکار باید کرد ؟

چنانچه خرید طرح موفقیت آمیز بود ولی موفق به دانلود طرح خریداری شده نشدید و یا پس از دانلود نتوانستید فایل را از حالت فشرده خارج نمایید می توانید بلافاصله از بخش پشتیبانی آنلاین سایت (آیکون قرمز رنگ تیک طرح در گوشه سمت راست و در پایین صفحه) مشکل خود را مطرح نموده تا کارشناسان ما در کمتر از چند دقیقه مشکل را بررسی نموده و راه حل مناسب را در اختیار شما قرار دهند.

۱ _ من طراح هستم و می خواهم با تیک طرح همکاری نمایم ؟

شما به دو روش می توانید با تیک طرح همکاری نمایید. روش اول استخدام غیر حضوری و روش دوم فعالیت بصورت فروشنده

۲ _ من طراح هستم و می خواهم بصورت استخدام غیر حضوری همکاری نمایم.

در این روش ابتدا باید از طریق صفحه استخدام اقدام به ارسال نمونه کارهای خود نمایید تا پس از بررسی نمونه کارها توسط کارشناسان تیک طرح ، نتیجه به شما اعلام گردد. لازم به ذکر است شما در این روش تمامی حقوق مادی و معنوی طرح خود را به مجموعه تیک طرح واگذار می نمایید و در قبال این کار حقوق ثابت ماهیانه دریافت می نمایید. میزان حقوق و مزایای شما بسته به کیفیت و میزان حرفه ای بودن طرح های شما توسط کارشناسان تعیین و به شما اعلام خواهد شد.

۳ _ من طراح هستم و می خواهم بصورت فروشنده در تیک طرح فعالیت نمایم.

در این روش شما پس از ثبت نام در سایت و مطالعه کامل بخش درخواست فروشندگی درخواست خود را اعلام می نمایید و اقدام به ارسال نمونه کارهای خود می نمایید. پس از تایید نمونه کارهای شما مراحل ثبت نام و ارسال مدارک مورد نیاز شروع شده و سپس حساب فروشندگی شما در تیک طرح فعال خواهد شد و پنل فروشندگی در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا در چهارچوب قوانین تعیین شده اقدام به فروش طرح های خود نمایید.

۴ _ میزان کمیسیون دریافتی تیک طرح از فروشندگان چقدر است ؟

با توجه به اینکه هزینه نگهداری یک وب سایت اعم از سرورها ، حقوق پرسنل ، تامین امنیت اطلاعات و . . .  بسیار بالا می باشد و با توجه به هزینه های سرسام آور ارز در کشور ، تیک طرح علی رغم میل باطنی مجبور به دریافت ۲۵ درصد کارمزد از هر فروش فروشندگان می باشد.

۵ _ تسویه حساب تیک طرح با من چگونه است ؟

در صورتی که میزان فروش شما از مبلغ ۲۰۰ هزار تومان فراتر رفت می توانید از طریق حساب کاربری خود اقدام به ثبت درخواست برداشت وجه نمایید و تیک طرح ظرف مدت کمتر از ۲۴ ساعت اقدام به تسویه حساب با شما طراحان عزیز خواهد نمود.

۶ _ نحوه تسویه حساب ها چگونه است ؟

تیک طرح تنها وجوه واریزی را به شماره شبا یا شماره کارت اعلامی طراح در فرم ثبت نام و به نام خود وی واریز خواهد نمود.

۱ - نحوه خرید از تیک طرح چگونه است ؟

طرح های موجود در سایت به دو نوع عادی و طلایی تقسیم می شوند که طرح های عادی را می توانید هم بصورت تکی و هم با خرید اشتراک دانلود نمایید اما طرح های طلایی را تنها بصورت خرید تکی می توانید دانلود نمایید. طرح های طلایی با یک آیکون تاج طلایی در گوشه تصاویر مشخصی شده اند. جهت مشاهده ویدیوی آموزش دانلود طرح ها اینجا کلیک نمایید.

۲ - آیا این طرح ها فقط به من فروخته می شود ؟

خیر، طرحها به افراد متفاوت فروخته خواهند شد و تمامی افراد در تمامی مراحل استفاده از طرحها از حقوقی برابر برخوردارند.

۳ - آیا همزمان می توانم چند طرح را بخرم ؟

بله، شما میتوانید هر مقدار طرح که نیاز دارید به سبد خرید خود اضافه کنید و سپس خرید و دانلود کنید. یا اینکه بسته اشتراکی خرید کنید تا دسترسی به تمامی طرح های عادی برای شما باز شود و روزانه تا ۱۰۰ طرح عادی دانلود کنید

۴ - رمز فایل های دانلودی چیست ؟

رمز تمامی فایل های فشرده tiktarh.com می باشد.

پاسخ سوالتان را نیافتید؟ مشکلی نیست با ما تماس بگیرید.

ارتباط با پشتیبانی و مدیریت

۱۲۱۴ ۹۱۳۰ – ۰۲۱

پشتیبانی تیک طرح